Рисунок (1170).jpg

Майбутнє української науки

Наука XXI століття – рухомий, живий процес, який потребує вільного європейського мислення, володіння сучасними технологіями, креативності й відкритості до обміну ідеями та знаннями. Усі ці якості  притаманні   юним дослідникам Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради, адже команда юних науковців успішно представила заклад освіти на ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який відбувся  14-16 лютого у м. Полтаві. Надзвичайно високі результати продемонстрували дослідники у секціях:

• «Українська література» - Каліберда Аліна ( 10-А клас) – ІІ місце, науковий керівник – Касьян Світлана Леонідівна;

• «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту» - Торяник Тетяна (11-А клас) – ІІ місце, науковий керівник – Каліберда Олександр Васильвич;

• «Українське народне мистецтво» - Вовк Катерина ( 10-А клас) – ІІІ місце, науковий керівник – Ківшик Галина Василівна;

• «Мистецтвознавство» - Коваль Марія (11-Б клас) – ІІІ місце, науковий керівник – Галушка Наталія Анатоліївна;

• «Зоологія» - Ярмоленко Марія (10-А клас) – ІІІ місце, науковий керівник – Бурлай Олеся Григорівна.

Дякуємо науковим керівникам, які своєю безкорисною, благородною працею сприяють підготовці учнівської молоді до активної наукової діяльності, її професійному самовизначенню.

Щиро пишаємося вами, дорогі наші МАНівці, і бажаємо подальших успіхів у досягненні наукових вершин.

изображение_viber_2020-02-16_19-55-52.jp
изображение_viber_2020-02-16_19-55-54.jp

Вітаємо переможців

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад,  Міжнародних  та Всеукраїнських конкурсів