Вітаємо переможців!

 

18 листопада 2020 року відбувся обласний конкурс «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої», тематика якого – «Звитяги українського козацтва – славних воїнів і захисників рідної землі».

Здобувачі освіти Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради брали участь у даному конкурсі в номінації «Наукова стаття». Вітаємо з перемогою (ІІІ місце) Коротю Лілію, ученицю 10-Б класу, та її наставника Гайдабуру Олега Вікторовича. Від усієї душі радіємо за вас, бажаємо творчих злетів і подальших успіхів у підкоренні нових вершин!

Вітаємо шанувальників рідної мови !

Із гордістю вимовляє людство ім’я великого поета українського народу Тараса Шевченка. Воно оповите невмирущою любов’ю і славою. Сьогодні ми звертаємось до поета, який став для України заповітною думою й безсмертною піснею, вшановуємо його творчу спадщину проведенням престижних літературно-мовних змагань.

28 січня 2021 року відбувся ІІІ етап XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка. Вітаємо Келембет Поліну, ученицю 8-А класу, із зайнятим І місцем та Колєснікову Анну, ученицю 7-Б класу, із зайнятим ІІІ місцем у цьому конкурсі. Дякуємо за підготовку вчителю Ілляшенко В.В. Упевнені, що кількість шанувальників рідного слова буде збільшуватися. Бажаємо вам і надалі сприяти піднесенню престижу української мови і літератури, підвищенню рівня загальної мовної культури, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря – поета світового рівня.

 

 

6-7 лютого 2021 року в режимі онлайн у м.Києві відбувся фінал  першого та найбільшого конкурсу в Україні з IT проєктів та кіберспорту «iTalent» серед молоді до 19 років. За підсумками журі у числі переможців конкурсу (ІІ місце) у номінації  «WEB FRONT-END» з роботою «PlayStation 5» Корицький Едуард, учень 11-А класу нашого ліцею (науковий керівник – Каліберда О.В.). Вітаємо Едуарда та його наставника з високим результатом та бажаємо у подальшому творчих успіхів, нових злетів та перемог.

 

              

 

04.03.2021 року Національним центром «Мала академія наук України» спільно з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Волинською обласною Малою академією наук проведена Всеукраїнська конференція «Леся Українка у вимірах доби кінця XIX- початку XX століття». З доповіддю «Біографія Лесі Українки в суспільно-політичних та мистецьких вимірах доби кінця XIX-початку XX ст.» на конференції виступила учениця 11-А класу Кириленко Єлизавета ( науковий керівник – Касьян С.Л.). Тези доповіді будуть надруковані у збірці матеріалів конференції.

Диплом Корицький Єдуард 2021.jpeg
IMG_8873.JPG
1111111.jpg
3333333333333.jpg