РОБОТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Практичним психологом ліцею- інтернату проведено заняття  з елементами тренінгу з учнями 7-А класу на тему : « Толерантність – крок до гуманності» . На занятті учні ознайомилися з поняттями та ознаками толерантності,вчилися долати упереджене ставлення до інших. Розвивали толерантність, виховували в себе  терпимість та розуміння  індивідуальності кожної особистості, соціальної групи,нації.

Проведені уроки « Стоп булінг» для учнів 1-8 класів

Метою уроків було вироблення нульової толерантності до проблеми булінгу,розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля,навички надання і отримання допомоги.

11.02.2020р. День розпочався з девізу " Подаруй світу посмішку." На учнів цього дня чекали:Фотосесія "Поділися посмішкою своєю".А також захоплюче заняття "Дружба врятує..." на якому учні 4- Б класу поглибили і розширили поняття про дружбу, навчилися сприймати ситуації, аналізувати їх та знаходити шляхи виходу.Усвідомили значимість слова "друг".Навчилися виховувати в собі любов, повагу та бережне ставлення до друзів.

ДАТИ ЗАХОДІВ

10 ЛЮТ.

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

Сьогодні, 13 лютого ліцеїсти святкують день Закоханих. На великих перервах працює музей воскових фігур