ПРОБНЕ ЗНО-2020:

ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ

 

 

      Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

     Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.

 

Дати проведення

зовнішнього незалежного оцінювання

 

 

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Реєстрація на ЗНО відбудеться з 05.02.2019 до 25.03.2019 на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

 

Перелік предметів, з яких необхідно подати результати ЗНО, подано в Умовах прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році.

 

Комплект документів, які необхідно підготувати для реєстрації на ЗНО:

 

1) дві однакові кольорові фотокартки для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідають досягненому віку;

2) копію паспорта громадянина України

© 2019 «Strogar». Сайт создан на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon